GALERIA - BYCHAWA 11 MAJ 2008

W dniu 11 maja 2008 roku w Bychawie (powiat lubelski) odbył się III POKAZ WSZESTRONNEGO WYKORZYSTANIA KONI I KUCÓW połączony z lokalną wystawą koni
i kuców.

Program pokazu rozpoczął się prezentacją zaprzęgów i koni, następnie miała miejsce wystawa koni połączona z wyborem najlepszego reprezentanta rasy małopolskiej, polski koń zimnokrwisty oraz kuców. Widzowie oraz zaproszeni goście mieli możliwość zapoznania się z różnymi sposobami współczesnego wykorzystania koni poprzez zorganizowane konkursy powożenia i przewożenia drzewa na czas, pokaz skoków przez przeszkody oraz rekreacyjne wykorzystanie koni.
Innymi atrakcjami był wybór najładniejszego konia pokazu wybranego przez publiczność oraz najmłodszego prezentera.

W przerwach technicznych uczestnicy pokazu mogli korzystać z imprez towarzyszących (argoturystyka z zapleczem kulinarnym, zjeżdżalnie i zamki dla dzieci, pokazy kowalstwa, przejażdzki bryczkami i w siodle). Dziękujemy organizatorom, a zwłaszcza Prezesowi Lubelskiego Koła Hodowców Koni panu Andrzejowi Frączkowi za przygotowanie III Pokazu Wykorzystania Koni i Kuców i w ich imieniu zapraszamy na przyszłoroczna imprezę.