Spotkanie opłatkowe


W dniu 14.01.2011 roku na terenie Zajazdu Trzy Dęby w Janowie k/Chełma, dzięki gościnności Prezesa LZHK Henryka Wójtowicza, zostało zorganizowane spotkanie Hodowców z województwa lubelskiego z Zarządem, Prezesami Terenowych Kół Hodowców Koni a także pracownikami Związku. Pierwsze w tym roku spotkanie było także okazją do podsumowania trzyletniej pracy Zarządu, do przekazania informacji o wykonaniu przez pracowników Związku zadań hodowlanych w roku 2010 a także do omówienia bieżących spraw dotyczących działalności Terenowych Kół.

W tym roku, po czteroletniej kadencji zostaną wybrane w terenie nowe władze.

W programie uroczystego spotkania nie zabrakło interesujących szkoleń na tematy dotyczące rozrodu koni - szkolenie przygotowane przez lek.wet. Janusza Łoja oraz przygotowania konia do pracy w zaprzęgu – Ireneusza Kozłowskiego.

Spotkanie zakończyło wzajemne składanie życzeń i poczęstunek.Omowienie sytuacji SO Białka przez Prezesa SO Mariana Pacewskiego.
Omowienie sytuacji SO Białka przez Prezesa SO Mariana Pacewskiego Omówienie pracy Zarządu Związku przez Kierownika LZHK - Jacka Kozika Omówienie pracy Zarządu Związku przez Kierownika LZHK - Jacka Kozika
Omówienie pracy Zarządu Związku przez Kierownika LZHK - Jacka Kozika Przywitanie gości przez Prezesa LZHK Henryka Wójtowicza Spotkanie opłatkowe
Spotkanie opłatkowe Szkolenie Szkolenie
Szkolenie

Szkolenie - Ireneusz Kozłowski


Szkolenie - Janusz Łój