XX Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Małopolskich
pod honorowym patronatem
Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela
Białka, 10 - 11.06.2017 r.


WYNIKI CZEMPIONATU - Protokoły

NAJLEPSZY KOŃ POKAZU, CZEMPION HODOWLANY OGIERÓW MŁODSZYCH
og. EFEZ (Davinci-Erisa po Hindus) hod. i wł. Michał Kuczera, woj. małopolskie









OGIERY



II LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY OGIERÓW - og. ARION (Sentender-Andora po Dresk) hod. i wł. Lech Żołdak, woj. lubelskie

II LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY OGIERÓW - og. ARION (Sentender-Andora po Dresk) hod. i wł. Lech Żołdak, woj. lubelskie

II LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY OGIERÓW - og. ARION (Sentender-Andora po Dresk) hod. i wł. Lech Żołdak, woj. lubelskie

III LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY OGIERÓW - og. ATAK (Hindus-Aruba po Banita) hod.G.Świerk, wł. Wiesław Koch, woj. małopolskie

III LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY OGIERÓW - og. ATAK (Hindus-Aruba po Banita) hod.G.Świerk, wł. Wiesław Koch, woj. małopolskie

III LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY OGIERÓW - og. ATAK (Hindus-Aruba po Banita) hod.G.Świerk, wł. Wiesław Koch, woj. małopolskie

IV LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY OGIERÓW MŁODSZYCH - og. ESCOBAR (Davinci-Erisa po Hindus) hod. i wł. Michał Kuczera, woj. małopolskie

IV LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY OGIERÓW MŁODSZYCH - og. ESCOBAR (Davinci-Erisa po Hindus) hod. i wł. Michał Kuczera, woj. małopolskie

IV LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY OGIERÓW MŁODSZYCH - og. ESCOBAR (Davinci-Erisa po Hindus) hod. i wł. Michał Kuczera, woj. małopolskie

KLASA I - OGIERY ROCZNE



III lokata w klasie I ogiery roczne - og. EPOS AA

III lokata w klasie I ogiery roczne - og. EPOS AA

IV lokata w klasie I ogiery roczne - og. DICAPRIO (Justus-Delia po Bajt) hod.i wł. Maria Bieńko, woj.podkarpackie

IV lokata w klasie I ogiery roczne - og. DICAPRIO (Justus-Delia po Bajt) hod.i wł. Maria Bieńko, woj.podkarpackie

V lokata w klasie I ogiery roczne - og. KAPRYS (Barnaba-Kastylia po Wifon) hod.i wł. Jarosław Jeleń, woj. lubelskie

V lokata w klasie I ogiery roczne - og. KAPRYS (Barnaba-Kastylia po Wifon) hod.i wł. Jarosław Jeleń, woj. lubelskie

KLASA III- OGIERY DWULETNIE



II lokata w klasie III ogiery dwuletnie - Atak/a>

IV lokata w klasie III-ogiery dwuletnie-JESIENNY WIATR (Sentender-Juturna po Hegemon)hod.i wł. Maria Bieńko, woj. podkarpackie

V lokata w klasie III ogiery dwuletnie - og. EDEON (Huzar-Edycja po Vis Versa xo) hod.i wł. SK Janów Podlaski

V lokata w klasie III ogiery dwuletnie - og. EDEON (Huzar-Edycja po Vis Versa xo) hod.i wł. SK Janów Podlaski

V lokata w klasie III ogiery dwuletnie - og. EDEON (Huzar-Edycja po Vis Versa xo) hod.i wł. SK Janów Podlaski

KLACZE



CZEMPIONKA KLACZY HODOWLANYCH - kl. ASCELLA (Huzar-Astella po Veritas 6)hod. i wł. SK Janów Podlaski

CZEMPIONKA KLACZY HODOWLANYCH - kl. ASCELLA (Huzar-Astella po Veritas 6)hod. i wł. SK Janów Podlaski

CZEMPIONKA KLACZY HODOWLANYCH - kl. ASCELLA (Huzar-Astella po Veritas 6)hod. i wł. SK Janów Podlaski

CZEMPIONKA KLACZY HODOWLANYCH - kl. ASCELLA (Huzar-Astella po Veritas 6)hod. i wł. SK Janów Podlaski

II LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY KLACZY MŁODSZYCH - kl. EMBLEMA (Chestnut Park Allthat Jazz-Emina po Divisor) hod.i wł. S KJanów Podlaski

II LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY KLACZY MŁODSZYCH - kl. EMBLEMA (Chestnut Park Allthat Jazz-Emina po Divisor) hod.i wł. S KJanów Podlaski

II LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY KLACZY MŁODSZYCH - kl. EMBLEMA (Chestnut Park Allthat Jazz-Emina po Divisor) hod.i wł. S KJanów Podlaski

III LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY KLACZY MŁODSZYCH - kl.HEGZEMA (Egzemus-Hawelia po Emetyt) hod. i wł. Diana Zuber, woj. podkarpackie

IV LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY KLACZY MŁODSZYCH - kl. AMFETAMINA S (Davinci-Adrenalina po Jurand) hod.i wł. Aleksander Sokołowski, woj. lubelskie

IV LOKATA - CZEMPIONAT HODOWLANY KLACZY MŁODSZYCH - kl. AMFETAMINA S (Davinci-Adrenalina po Jurand) hod.i wł. Aleksander Sokołowski, woj. lubelskie

KLASA II- KLACZE ROCZNE



II lokata w klasie II klacze roczne - kl. PORTA AA (Ekolog-Potencja po Divisor xx) hod.i wł. SK Janó Podlaski

II lokata w klasie II klacze roczne - kl. PORTA AA (Ekolog-Potencja po Divisor xx) hod.i wł. SK Janó Podlaski

III lokata w klasie II klacze roczne - kl. KASJOPEA AA (Sentender-Kalina po Jurand) hod. i wł.Robert Smalira, woj. lubelskie

III lokata w klasie II klacze roczne - kl. KASJOPEA AA (Sentender-Kalina po Jurand) hod. i wł.Robert Smalira, woj. lubelskie

IV lokata w klasie II klacze roczne - kl. TERRA AA (Ekolog-Tamaria po Decoration xo) hod.i wł. SK Janów Podlaski

IV lokata w klasie II klacze roczne - kl. TERRA AA (Ekolog-Tamaria po Decoration xo) hod.i wł. SK Janów Podlaski

V loata w klasie II klacze roczne - kl. ABIGAJ AA (Agat-Arabia po Decoration xo) hod. i wł. Katarzyna Podkańska-Dziubińska, woj. lubelskie

V loata w klasie II klacze roczne - kl. ABIGAJ AA (Agat-Arabia po Decoration xo) hod. i wł. Katarzyna Podkańska-Dziubińska, woj. lubelskie

KLASA IV- KLACZE DWULETNIE



III lokata w klasie IV klacze dwuletnie - kl. MOCCA (Davinci-Montana po Aksamit) hod.i wł. Marcin Soszyński, woj.lubelskie (1)

III lokata w klasie IV klacze dwuletnie - kl. MOCCA (Davinci-Montana po Aksamit) hod.i wł. Marcin Soszyński, woj.lubelskie (1)

III lokata w klasie IV klacze dwuletnie - kl. MOCCA (Davinci-Montana po Aksamit) hod.i wł. Marcin Soszyński, woj.lubelskie (1)

IV lokata w klasie IV klacze dwuletnie - kl. AGAFIA (Banita-Aszantka po Jurand) hod.i wł. Marlena Kordalska, woj. lubelskie

IV lokata w klasie IV klacze dwuletnie - kl. AGAFIA (Banita-Aszantka po Jurand) hod.i wł. Marlena Kordalska, woj. lubelskie

IV lokata w klasie IV klacze dwuletnie - kl. AGAFIA (Banita-Aszantka po Jurand) hod.i wł. Marlena Kordalska, woj. lubelskie

V lokata w klasie IV klacze dwuletnie - kl. HABIRIA (Dionizos-Hatta II po Grey) hod.i wł. Tomasz Nowak, woj. lubelskie

V lokata w klasie IV klacze dwuletnie - kl. HABIRIA (Dionizos-Hatta II po Grey) hod.i wł. Tomasz Nowak, woj. lubelskie

V lokata w klasie IV klacze dwuletnie - kl. HABIRIA (Dionizos-Hatta II po Grey) hod.i wł. Tomasz Nowak, woj. lubelskie

KLASA V- KLACZE TRZYLETNIE



lokata I - klasa V klacze trzyletnie - kl. EMBLEMA (Chestnut Park Allthat Jazz xxoo-Emina po Divisor xx) hod.i wł. SK Janów Podlaski

lokata I - klasa V klacze trzyletnie - kl. EMBLEMA (Chestnut Park Allthat Jazz xxoo-Emina po Divisor xx) hod.i wł. SK Janów Podlaski

lokata II - klasa V klacze trzyletnie - kl. ATLANTA (Huzar-Amira po Jurand) hod.i wł. Aleksander Łój, woj. lubelskie

lokata II - klasa V klacze trzyletnie - kl. ATLANTA (Huzar-Amira po Jurand) hod.i wł. Aleksander Łój, woj. lubelskie

lokata III - klasa V klacze trzyletnie - kl. SATYSFAKCJA (Minaret-Simena po Kamp) hod. i wł.Sławomir Frosik, woj. małopolskie

lokata III - klasa V klacze trzyletnie - kl. SATYSFAKCJA (Minaret-Simena po Kamp) hod. i wł.Sławomir Frosik, woj. małopolskie

lokata IV - klasa V klacze trzyletnie - kl. BAWARIA (Efekt-Berra po Divisor xx) hod. M.Kołcon, wł. Aleksander Sokołowski, woj. lubelskie

lokata IV - klasa V klacze trzyletnie - kl. BAWARIA (Efekt-Berra po Divisor xx) hod. M.Kołcon, wł. Aleksander Sokołowski, woj. lubelskie

lokata V - klasa V klacze trzyletnie - kl. FRASZKA (Polder-Fenicja po Kamp) hod.i wł. Stanisław Stasiuk, woj. lubelskie

lokata V - klasa V klacze trzyletnie - kl. FRASZKA (Polder-Fenicja po Kamp) hod.i wł. Stanisław Stasiuk, woj. lubelskie



ocena na hali

oczekiwanie na prezentację

oczekiwanie na prezentację

oczekiwanie na prezentację

oczekiwanie na prezentację

oczekiwanie na prezentację

oczekiwanie na werdykt sędziów

pokaz grupy rekonstrukcyjnej im. IX Pułku Ułanów Małopolskich

pokaz grupy rekonstrukcyjnej im. IX Pułku Ułanów Małopolskich

pokaz specjalny - ogier Emark 523 G Lb (Chestnut Park Allthat Jazz xxoo-Emeralda po Divisor xx) hod.i wł. SK Janów Podlaski

pokaz-Stowarzyszenie Miłośników Koni Podkowa z Urzędowa, woj. lubelskie

ruch luzem w korytarzu

Sędziowie

Sędziowie

sędziowie oraz prowadzący Czempionat