II Czempionat Ras Szlachetnych i preselekcja ogierów do zakładów treningowych


W dniu 8 czerwca br. odbył się II Czempionat Ras Szlachetnych i preselekcja ogierów do zakładów treningowych. Komisja w składzie przewodniczący Bogdan Kuchejda oraz członkowie Marek Gibała i Wojciech Semik oceniła konie wg skali 50-cio punktowej wybierając czempiony płytowe a następnie części koni uczestniczyła w rywalizacji w korytarzu w ruchu luzem i skokach wolnych, z której to po zsumowaniu oceny płytowej i wyników skoków luzem wyłoniła Superczempiona wystawy. W trakcie preselekcji komisja wstępnie przeprowadziła ocenę 21 ogierów w tym 14 ogierów rasy małopolskiej. Poniżej podajemy wyniki czempionatu.


Wyniki czempionatu


FOTO-RELACJA

Czempion ogierów rocznych i dwuletnich rasy małopolskiej - BAHER, hod.i wł. Kazimierz Chotkowski

II Czempionat koni ras szlachetnych

komentarz przewodniczącego Komisji

Najlepszy koń pokazu - klacz NIAGARA, hod.i wł. Henryk Wójtowicz

Najlepszy koń pokazu - klacz NIAGARA, hod.i wł. Henryk Wójtowicz

Najlepszy koń pokazu - klacz NIAGARA, hod.i wł. Henryk Wójtowicz

Najlepszy koń pokazu - klacz NIAGARA, hod.i wł. Henryk Wójtowicz

Najlepszy koń pokazu - klacz NIAGARA, hod.i wł. Henryk Wójtowicz

Pokaz specjalny

Pokaz specjalny

Pokaz specjalny

Pokaz specjalny

Pokaz specjalny

preselekcja ogierów do ZT - og. ARGUS, m - hod.i wł. Katarzyna Podkańska-Dziubińska

preselekcja ogierów do ZT - og. JOKER-W, m - hod.i wł. Ryszard Wójcik

skoki luzem w korytarzu - klacz CYRKONIA, hod.i wł. Zygmunt Maluga

skoki luzem w korytarzu - klacz ELISEE GREY,hod.i wł. Teresa Idzik

skoki luzem w korytarzu - klacz HOLLY BELL, hod.i wł. Zbigniew Kalinecki

skoki luzem w korytarzu - klacz IDA-PRO, hod.i wł. Mirosław Janik

skoki luzem w korytarzu - klacz MIRANDA, hod.i wł. Aleksander Sokołowski

skoki luzem w korytarzu - klacz PRIMA-PRO,hod.i wł. Mirosław Janik

skoki luzem w korytarzu - og.BAHER, hod.i wł. Kazimierz Chotkowski

skoki luzem w korytarzu - ogier BOLO-ŁĄCZNIK, hod.i wł. Marcin Słoboda

skoki luzem w korytarzu - ogier FULL FART,hod.i wł. Monika Smalira

skoki luzem w korytarzu - ogier KAFAR, hod.i wł. Jan Zuber

Superczempion - klacz IDA-PRO, hod.i wł. Mirosław Janik

Superczempion - klacz IDA-PRO, hod.i wł. Mirosław Janik

Wiceczempion klaczy rocznych i dwuletnich rasy małopolskiej - FETA, hod.i wł. Stanisław Stasiuk

Wiceczempion klaczy rocznych i dwuletnich rasy małopolskiej - FETA, hod.i wł. Stanisław Stasiuk

Wiceczempion klaczy rocznych i dwuletnich rasy sp - HOLLY BELL, hod.i wł. Zbigniew Kalinecki

Wiceczempion klaczy trzyletnich i starszych rasy małopolskiej - NEMEZIS, hod.i wł. Henryk Wójtowicz

Wiceczempion koni rasy małopolskiej - kl. ELISEE GREY, hod.i wł. Teresa Idzik

Wiceczempion koni rasy małopolskiej - kl. ELISEE GREY, hod.i wł. Teresa Idzik

Wiceczempion ogierów rocznych i dwuletnich rasy małopolskiej - ESPALION, hod.i wł. Jan Zuber

Wiceczempion klaczy starszych rasy małopolskiej Województwa Lubelskiego kl. MIRANDA hod i wł Aleksander Sokołowski

Zgromadzona publiczność