I Wojewódzka Wystawa Koni Ras Zimnokrwistych,
Łuszczów 9.07.2017


Protokół z oceny koni (Pobierz ...)


kl. ADRIA JJ (Has-Andora) hod.J.Jagielski, wł.Michał Jagielski, Biała, pow.radzyński

kl. BRENDY (Biko-Brenda) hod.H.Khun, wł.Władysław Feręs, Liszno Kol., pow.chełmski

kl. BRENDY i FOKSANA - miejsca I i II w klasie IB

kl. BRYSA (Saler-Bryla) hod.SK Nowe Jankowice, wł.Agnieszka Grochowska, Dratów, pow.łęczyński

kl. BRZANKA (Lanser-Bruzda) hod.A.Ślepowroński, wł.Marzena Stolarczyk, Niedrzwica K., pow.lubelski

kl. EGIDA (Bred-Eska) hod.W.Dobosz, wł.Karol Muzyka, Krasienin Kol., pow.lubelski

Dekoracja

kl. FOKSANA (Lukas-Flota)hod. B.Ciupiński, wł.Krzysztof Kaczka, Tchórzew Kol.,pow.radzyński

kl. HULANKA (Foton-Hebanka)hod.K.Wojtach, wł.Bogusław Piekaruś, Ostrów Krupski,pow.krasnostawski

kl. LIZA (Gidam-Lizbona)hod.J.Kołakowski,wł.Jacek Jagielski, Biała, pow.radzyński

kl. MORELKA (Lampart-Malinka)hod.A.Wierzchoń, wł.Sławomir Machowicz, Kawka, pow.lubelski

kl. OAZA (FRIDOL-OLZA)hod.W.Feręs, wł. Robert Padarewski, Kanie-Stacja, pow.chełmski

kl.WALTA (Grek-Wierna) hod.T.Piotrowski, wł.Mariusz Marucha, Borowica, pow.krasnostawski

klacze ADRIA JJ i LIZA - miejsca I i II w klasie IA

Nagrody

Nagrody

Nagrody

Nagrody

Najlepsza Klacz oraz Najlepszy Koń Wystawy - ADRIA JJ - wł.Michał Jagielski,Biała

Najlepsza Klacz oraz Najlepszy Koń Wystawy - ADRIA JJ - wł.Michał Jagielski,Biała

Najlepszy Ogier-DRAGON-wł. Józef Ośko, Łęczna>

Najlepszy Ogier-DRAGON-wł. Józef Ośko,Łęczna

og. HIPOLIT (Termos-Hipolita) hod.T.Kawski, wł.Mieczysław Kawecki,Tomaszowice, pow.lubelski

og. WASAL (Jeneralen-Waza) hod.G.Bukowski, wł.Leszek Bronisz,Brzeziny, pow.lubartowski

og.AMUR (Royal-Alanda)hod.I.Senczyno, wł.Zbigniew Grzegorczyk, Łuszczów Drugi

og.BERYL (Atlas-Brewka) hod.Tow.Salez., wł.Grzegorz Pajer,Wierzchowina, pow.krasnostawski

og.BOSANET (Nestor-Bosanova)hod.i wł.SK Nowe Jankowice, dzierż. M.Demidowicz

og.BRYKIET (Rabin-Brykla)hod.G.Oszust, wł.Adam Rak,Majdan Mon., pow.kraśnicki

og.DRAGON (Fagon-Dumka)hod.T.Dziedziczak, wł.Józef Ośko,Łęczna

og.GÓRAN (Anker-Góralka)hod.P.Rojewski, wł.Piotr Mazur, Majdan Kozic D., pow.świdnicki

og.SALUS (Suliwan-Salba) hod.W.wiątek-Brzeziński, wł.Tomasz Niedźwiecki,Borowica, pow.krasnostawski

og.WALEN (Wiolen-Watana)hod.SK Nowe Jankowice, wł.Sławomir Kot,Krasew, radzyński

og.WASAL-I miejsce w klasie IIB

stanowiska koni

zaproszeni goście oficjalni